Lietošanas noteikumi

 1. Pirms sākt lietot interneta vietni happysunday.eu (SIA Happy Sunday, reģistrācijas Nr. 40203085101), lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes happysunday.eu lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
 2. Apmeklējot interneta vietni happysunday.eu vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 3. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni happysunday.eu, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 4. Informējam, ka interneta vietnē happysunday.eu ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes happysunday.eu lietošanas laikā.
 5. SIA Happy Sunday ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes happysunday.eu saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē happysunday.eu.
 6. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni happysunday.eu vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 7. Interneta vietnes happysunday.eu lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA Happy Sunday ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt interneta vietnē happysunday.eu norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus. happysunday.eu visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%.
 8. Lai kļūtu par interneta vietnes happysunday.eu reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē happysunday.eu noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 9. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes happysunday.eu par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).
 10. SIA Happy Sunday neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes happysunday.eu lietošanas laikā.

Interneta vietnē happysunday.eu piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē happysunday.eu norādīto kārtību.
 2. Neizmantojiet interneta vietnē happysunday.eu ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA Happy Sunday ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes happysunday.eu lietošanas noteikumiem.
 3. Interneta vietnē happysunday.eu tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA Happy Sunday īpašums.
 4. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA Happy Sunday ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA Happy Sunday ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par happysunday.eu un SIA Happy Sunday sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu happy@sunday.lv
 5. Ja esat happysunday.eu reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst savu profilu, lūdzu rakstiet uz happy@sunday.lv

Interneta vietnē happysunday.eu ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 1. SIA Happy Sunday informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes happysunday.eu paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
 2. Lietojot interneta vietni happysunday.eu, piekrītat, ka SIA Happy Sunday vai jebkura trešā persona, kas darbojas happysunday.eu vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
  1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
  2. IP adreses,
  3. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu happysunday.eu interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
 3. SIA Happy Sunday interneta vietnē happysunday.eu apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. Dati, kas ļautu identificēt personu, šajā procesā netiek atklāti un netiek nodoti trešajām personām.
 4. SIA Happy Sunday nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes happysunday.eu lietotājs paliks anonīms.
 5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē happysunday.eu, kļūst par SIA Happy Sunday īpašumu, kurus SIA Happy Sunday kā interneta vietnes happysunday.eu īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 6. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni happysunday.eu, esat piekritis, ka SIA Happy Sunday šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 14.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes happysunday.eu preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes happysunday.eu Privātuma politikai.
 2. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA Happy Sunday vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē happysunday.eu, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes happysunday.eu lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
 3. Par pasūtījuma iepakošanu var tikt aprēķināta papildus maksa (piemēram, par iepirkuma maisiņu), kas tiks norādīta gala rēķinā, kurš klientam tiks izsūtīts.

Par interneta vietnes happysunday.eu lietošanas noteikumiem.

 1. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
 2. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
 3. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni happysunday.eu pieder tikai un vienīgi SIA Happy Sunday. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA Happy Sunday un trešajām personām.
 4. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA Happy Sunday, skatiet mājas vietnes happysunday.eu sadaļā „Kontakti”.
[]