Mūsu Partneri

VERDEOASI MILANO ir augstākas klases kosmētikas zīmols, kas piedāvā plašu profesionālu kosmētiku sejai un ķermenim, ko izmanto kosmetologi visā pasaulē.
Funkcionalitāte un izcils dizains! Produkti, kas piemēroti visiem ādas tipiem, pat ļoti prasīgai ādai. Tā nesatur parafīnu un vazelīnu, tikai naturālus komponentus. Sastāvā lieliski un ekskluzīvi komponenti: heks peptīdi, augu cilmes šūnas, kaviārs, mandeļu eļļa, kolagēns, tējas koka eļļa, avokado eļļā, lavandas eļļa, Vitamīni H un E, , rožu ūdens, hialuronskābes, aļģes, lactobacillus utt.
Visām sastāvdaļām, ko izmanto produktu pagatavošanai, ir sertificēta Eiropas izcelsme, tās pilnībā atbilst Eiropas Kosmētikas regulai (Nr. 1223/2009), tās ir ādai draudzīgas un piedāvā augstu kvalitātes standarts, kas respektē ādas jutīgumu.
Daba, skaistums, tehnoloģijas, inovācijas ir iedvesmas avoti radīt kosmētiku Verdeoasi Milano, ko mīl un novērtē klienti visā pasaulē.
Dr Kraut Milano ir profesionālas kosmētikas līnija sejai un ķermenim, kas paredzēta kosmetologiem un kosmētiķiem un masāžas speciālistiem. Ādas kopšanas kosmētika ir veidota ar dabīgām funkcionālām sastāvdaļām un sertificētiem bioloģiskiem ekstraktiem. Tas garantē pārsteidzošus rezultātus ar izcilu kvalitātes. Dr. Kraut – tā ir universālā un bāzes kosmētiskā līnija ar aktīviem un naturāliem komponentiem. Lieliskā cenas un kvalitātes attiecība. Produktu cenas dod lielisku iespēju kosmetologiem padarīt savus pakalpojumus konkurētspējīgas.
Dr.Kraut un Verdeoasi kosmētika ir domāta gan profesionālai kopšanai kosmoloģiskā kabinetā, gan kopšanai mājas apstākļos.
Ir vērts atzīmēt, ka pateicoties Dr. Kraut un Verdeoasi kosmētisko preparātu plašai izvēlei , kosmetologi var veidot individuālus skaistumkopšanas procedūras.
ARCOCERE — Made in Italy! Viens no vadošajiem pasaules zīmoliem vaksācijas nozarē. Nepārtrauktā attīstība un lieliskā kvalitāte, inovatīvās tehnoloģijas!
Piedāvājumā plašs vaksācijas kosmētikas un aksesuāru sortiments. Sortimentā: Sintētiskie, plēves un dabiskie vaski. Šķidrais vasks kasetēs; šķidrais vasks bundžās; cietais vasks briketēs; cietais vasks granulās; cukura pasta ; karstais vasks, Brazīlijas, pirms un pēc vaksācijas kosmētika.  
YANNI EXTENSIONS — Profesionāla matu kosmētiku no Grieķijas! Kosmētika nesatur silikonus un parabēnus. Bagāta ar A, E, F vitamīniem un barojošām eļļām. Sortimentā: šampūni, kondicionieri, maskas, sērumi, matu balinātāji, oksidanti, krāsas, neitralizatori, silver komplekti, pēc keratīna un botoksa kopšana, mati pieaudzēšanai utt.
Izdevīgi salona tilpumi 500ml, 1000ml un 4000ml. Kārdinoši aromāti: karamele, bubble gum, saldā mandele, ķirsis, franču smaržas, vīriešu smaržas un citi! Izdevīgas cenas!  Profesionālā sauļošanās kosmētika no ASV tilpumos 15ml, 22ml, 150ml, 200ml, 400ml un 1890ml !
Visplašākā solāriju kosmētikas izvēlē visā Latvijā. Sauļošanās kosmētikai katrai gaumei. No anti alerģiskiem maigiem losjoniem līdz pat Intensīviem un ultra stipriem 100x 200x 500x DHA bronzeriem! Nodrošina ātru efektu un skaistu iedegumu, pateicoties modernajām savienojumam, panākot piesātinātu toni, un jaunās paaudzes attīstītājam ar Vacay Vixen Elixir of Pink Sea Salt & Coconut Milk, Ultra-rich chocolate & royal honey complex, Heavenly Hydration Complex un citiem. Lielisks aromāts un moderns dizains! Sadarbojamies ar labākajām solāriju studijām visā Latvijā un Baltijā  

[]