Piegāde, atgriešana un termiņi

Piegādes noteikumi

1.     Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajās preču cenās. Piegāde iespējama uz “Omniva” pakomātiem vai ar a/s “Latvijas pasts” kurjeru visā Latvijā.

2.     Ja prece tiek saņemta birojā, maksa par piegādi netiek aprēķināta. Par saņemšanas vietu un laiku iepriekš vienojoties.

3.     Par preču piegādi ir jānorēķinās, apmaksājot avansā rēķinu.

4.     Pasūtījums tiks apstiprināts un prece tiks izsūtīta pēc maksājuma saņemšanas veikala norēķinu kontā. Sūtījums tiks nosūtīts uz pasūtītāja vārda.

5.     Piegāde līdz pasūtītājam var aizņemt 15 darba dienas.

Preču atgriešanas noteikumi

1.    Jums ir iespēja atgriezt preci 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas dienas, kas ir fiksēta piegādes pavadzīmē. Atgriežot preci, tai jābūt:

      –  nelietotai / nevalkātai,

      –  oriģinālajā iepakojumā ar attiecīgās preces kodu un ar piestiprinātām ražotāja oriģinālajām birkām un uzlikām, ja tādas ir,

      –  ar pilnībā aizpildītu atgriešanas pavadzīmi.

2.    Nauda par atgriezto preci tiek atmaksāta 14 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas dienas veikala adresē uz kontu, no kura veikals maksājumu ir saņēmis.

3.    Ja prece neatbilst iepriekš minētajiem kritērijiem, veikals patur tiesības preci nepieņemt un neatgriezt samaksāto naudu vai ieturēt līdz 50% no preces vērtības.

4.    Ja prece tiek atgriezta pēc noteiktajām 14 dienām (nosūtot ar a/s “Latvijas pasts” vai kurjera starpniecību, tiek ņemts vērā nosūtīšanas pasta zīmogs vai kurjera pavadzīmē fiksētais preces saņemšanas datums), veikals patur tiesības nepieņemt iegādāto preci un neatgriezt naudu, ja vien nav cita pierādāma vienošanās starp pircēju un pārdevēju.

5.    Preci var atgriezt ar a/s “Latvijas pasts” starpniecību, par saņemšanas vietu un laiku iepriekš vienojoties.

6.    Visas izmaksas par preces atgriešanu sedz pircējs. Nauda par preces piegādi, ja tāda bijusi, netiek atgriezta, izņemot gadījumus, kad nosūtīta nepareiza prece vai transportēšanas laikā prece ir bojāta.

7.   Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu nr.631. “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām.

8.   Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”; ir obligāti saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.

9.   Visas pircēja un pārdevēja nesaskaņas tiek risinātas pārrunu ceļā vai LR Likumdošanas un normatīvo aktu paredzētajā kārtībā.

10.   Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumi Nr.207 15.3 p. nevar izmantot atteikuma tiesības precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neaizvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas.

Atteikuma tiesības nevar tikt izmantotas precēm: visa veida peldkostīmi, apakšveļa, zeķubikses, zeķes, gultas veļa, mājas tekstila izstrādājumi, rotaslietas un aksesuāri, smaržas un kosmētika.  Šīs preces atpakaļ nepieņemam higiēnisku iemeslu dēļ.

Veicot pasūtījumu, jūs piekrītat tam, ka esat iepazinušies ar šiem noteikumiem.

Vairāk informācijas par patērētāju tiesībām un pienākumiem varat atrast šeit (http://www.ptac.gov.lv/page/104).

[]